1) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile tek çekim, kredi kartlarınız ile ister tek çekim ister taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneklerini ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda görebilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda banka/kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptallerinde kredi/banka kartınıza para iadesi maksimum 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Mossa Home iptal işlemi yapıldığı anda ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak ücret iadesinin hesabınıza geçmesi banka kaynaklı maksimum 3 gün sürebilir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 4 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilir, ürün kargoya verilmediği taktirde teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@mossahome.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.